A. Trinchieri apie T. Wallace'ą: „Laikas matyti jį žaidžiantį“

Pusantro kėlinio varžovus vijęsis Kauno „Žalgiris“ (1-0) galiausiai triuškinančiu laimėjimu pradėjo „Betsafe-LKL“ sezoną.

Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 91:63 (17:19, 23:15, 28:16, 21:13) nepasigailėjo „Šiaulių – Casino Admiral“ (0-1) ekipos.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri teigė, kad dabar komandai nėra laikas būti tobulai.

„Labai lėta pradžia, pirmas kėlinys buvo labai blogas, bet aš kažko panašaus ir tikėjausi. Pirmosios rungtynės, nauja komanda ir taip toliau. Antrasis, trečiasis ir ketvirtasis kėliniai buvo labai geri. Mes darėme tai, ką norime daryti. Žaidėme greičiau, gerai dalijomės kamuoliu, gerai kovojome dėl kamuolių. Atlikome 22 rezultatyvius perdavimus, atkovojome 38 kamuolius. Manau, kad tai buvo solidžios rungtynės

Dėl Tyrone'o Wallace'o, tai jau laikas matyti jį žaidžiantį. Nežinau, trečiadienį ar sekmadienį, bet netrukus jį pamatysite.

Pasiilgau skraidančių drugelių pilve. Fanų pasiilgti nereikėjo, nes jie visada yra šalia manęs. Jie atvyko į vakarykštę treniruotę ir pasakė, kad palaikysime visur ir visada“, - teigė A. Trinchieri.