Mažojo finalo pakartojime panevėžiečiai vos išnešė sveiką kailį prieš „vilkus“

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Dramatiškame praėjusio „Betsafe-LKL“ sezono mažojo finalo pakartojime stipresni buvo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (2-0) krepšininkai.

Nenado Čanako kariauna savo žiūrovų akivaizdoje 83:81 (28:15, 24:25, 18:21, 13:20) parklupdė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (1-1) ekipą.

Po lygaus starto (10:10) ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. Panevėžiečiai pelnė 10 taškų paeiliui (20:10), o po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:15.

Toliau iš toli solidžiai atakavęs „7bet-Lietkabelis“ laikė solidžią persvarą (37:23). Nors vilniečiams pavyko priartėti per vienženklį skirtumą (31:39), pirmąją pusę sėkmingiau užbaigę N. Čanako auklėtiniai buvo priekyje 52:40.

Po pertraukos vaizdas ant parketo kardinaliai nesikeitė – atstumas tarp komandų balansavo ties dviženkle riba. Lemiamą kėlinį panevėžiečiai pasitiko su 9 taškų rezervu – 70:61.

„Vilkai“ tuomet kilo į šturmą. Anthony Cowano trijų tritaškių atkarpa per kiek daugiau nei vieną minutę ir Mareko Blaževičiaus dvitaškis po ilgo laiko atstatė lygybę (74:74). Šeimininkai nesuglumo į tai atsakė 7 savo taškais (81:74). Galiausiai atrodė, kad jiems pavyko atlaikyti Vilniaus ekipos bandymus sugrįžti į rungtynes, tačiau Tre'shawnas Thurmanas dar smeigė tritaškį (81:83) ir perėmė kamuolį. Visgi jam nepavyko kamuolio pasiųsti į krepšį ir pergalę įsirašė „7bet-Lietkabelis“.

Panevėžio ekipoje siautulingą pasirodymą surengė Georgios Kalaitzakis. Graikas pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Komandoje debiutavęs Andrija Stipanovičius ant parketo praleido 18,5 minutės ir per jas pasižymėjo 6 taškais, 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 4 naudingumo balais.

Svečius iš Vilniaus į priekį tempė gynėjų duetas: A. Cowanas prie 20 taškų (4/8 trit.) pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų, o Andrew Andrewsas pelnė 15 taškų ir sukaupė 20 naudingumo balų.

„7bet-Lietkabelis“: Georgios Kalaitzakis 23, Marko Pecarski 14, Danielius Lavrinovičius ir Oleksandras Kovliaras po 10, Dovis Bičkauskis 9, Andrija Stipanovičius ir Vytenis Lipkevičius po 6.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20, Andrew Andrewsas 15, Tre'shawnas Thurmanas 12, Garrisonas Brooksas 10, Jeffery Tayloras 7, Marekas Blaževičius 6.