„Lietkabelis“ po sunkios kovos palaužė Kėdainių klubą

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (3-0), kuris svečiuose 85:78 (19:30, 21:15, 18:17, 27:16) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-3).

Kėdainių komanda galingai pradėjo susitikimą – gausiai atakavo iš toli ir taip išsiveržė į priekį 13:3. Martynas Varnas siekė gerinti „7bet-Lietkabelio“ padėtį (10:21), tritaškį dar pataikė Oleksandras Kovliaras, bet tuo pačiu atsakė ir Fahrudinas Manjgafičius.

Darylas Doualla augino „Nevėžio-Optibet“ pranašumą (37:21), bet tolimais metimais pasižymėjo Vytenis Lipkevičius ir M.Varnas – 27:37. Danieliui Lavrinovičiui ir Georgios Kalaitzakiui įsitraukus į puolimą panevėžiečių deficitas tirpo (34:41), o po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai – 40:45.

Gabrielius Maldūnas po didžiosios pertraukos lygino rezultatą (48:48), o Mantas Rubštavičius išvedė svečius į priekį. Tiesa, iniciatyvos panevėžiečiai neperėmė ir po trijų ketvirčių atsiliko (58:62), tačiau aukštesnę pavarą Nenado Čanako auklėtiniai jungė lemiamu metu.

O.Kovliaras ir M.Rubštavičius grąžino lygybę (65:65), o Dovis Bičkauskis ir Vytenis Lipkevičius tęsė gerą atkarpą. Po O.Kovliaro metimo panevėžiečiai turėjo 6 taškų persvarą (73:67), tiesa, perpus ją tirpdė Vitalijus Kozys – 70:73. O.Kovliaras ir D.Bičkauskis galiausiai tritaškiais ėmė žlugdyti šeimininkus (85:75), kurie per pusantros minutės nebeišsigelbėjo.

Panevėžio komandai nepadėjo susirgę Grantas Vasiliausias ir Marko Pecarskis, o trečiojo kėlinio metu čiurną susižeidė Danielius Lavrinovičius.

„Nevėžis-Optibet“: Fahrudinas Manjgafičius 20, Josephas Girardas 19 (4/10 trit.), Amitas Ebo 11 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Darylas Doualla ir Leslie Nkereuwemas – po 8.

„7bet-Lietkabelis“: Oleksandras Kovliaras 23 (7/12 trit.), Martynas Varnas ir Mantas Rubštevičius – po 14, Georgios Kalaitzakis 9, Vytenis Lipkevičius 8.