Sužvėrėjęs M. Kirvesas apkartino V. Šeškaus kariaunos vizitą Jonavoje

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Jonavos „CBet“ (2-3) komanda, kuri namuose 103:83 (26:17, 19:23, 31:13, 27:30) nukovė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-5) klubą.

Virginijaus Šeškaus kariauna – viena iš dviejų visoje „Betsafe-LKL“, dar nepasiekusi pergalių. Šalia mažeikiškių badą kenčia ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, šiame ture susitiksiantis su Vilniaus „Rytu“.

Legionierių vedami jonaviečiai iniciatyvą į savo rankas siekė paimti nuo pirmų minučių – 21:7. Donatas Sabeckis ir Giedrius Staniulis tirpdė „M Basket-Delamode“ deficitą (17:23), tačiau po pirmo kėlinio priekyje liko šeimininkai – 26:17.

Mihkelas Kirvesas tapo nesustabdomas ir traukė į priekį aikštės šeimininkus. Jis, Martynas Arlauskas ir Simas Jarumbauskas rinko reikalingus „CBet“ taškus, tiesa, apie save priminė ir Giedrius Staniulis, kurio dėka prieš ilgąją pertrauką mažeikiškių situacija nebuvo prasta – 40:45.

Vis tik kitoks scenarijus vyko po pertraukos. „CBet“ puolime ėmė dominuoti, M.Kirvesas tapo ryškiu lyderiu, o mažeikiškiai tapo beveik triuškinami – 45:59. Skirtumas tarp ekipų tik augo (71:50) ir prieš paskutinį ketvirtį V.Šeškaus komanda atsiliko 53:76.

Nors laiko buvo užtektinai, daugiau intrigos rungtynėse išvysti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje galingai kamuolį grūdęs M.Arlauskas dar sukūrė gražiausią mačo momentą.

Jonavos ekipai nepadėjo traumuoti Lukas Kreišmontas, Aurimas Majauskas ir Koby McEwenas.

Jonavos komandoje debiutavęs S.Jarumbauskas per 18 minučių pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir rinko 18 efektyvumo balų.

Sezoną Mažeikiuose pradėjęs M.Kirvesas sužaidė geriausias rungtynes „Betsafe-LKL“ ir per 26 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius, rinko 29 naudingumo balus.

„CBet“: Mihkelas Kirvesas 18 (9 atk. kam., 29 n.b.), Dominicas Brewtonas 17 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 15, Martynas Arlauskas ir Bogdanas Blyzniukas  (7 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 13.

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas 17, A.J.Englishas 15, Giedrius Staniulis 14 (9 atk. kam.), Donatas Sabeckis 10 (5 rez. perd., 5 kld.).