Los Andželo derbyje - „Lakers“ triumfas (VIDEO) (Kiti rezultatai)

NBA Vakarų konferencijos lyderių mūšyje Los Andželo „Lakers“ (49/13) ekipa svečiuose 112:103 (27:25, 22:28, 36:28, 27:22) pranoko to paties miesto „Clippers“ (43/20) krepšininkus.

Laimėtos rungtynės pratęsė įspūdingą „Lakers“ seriją – Kalifornijos klubas šiame sezone laimėjo visus 42 susitikimus, kuriuose po trijų kėlinukų pirmavo bent vieno taško skirtumu.

Rezultatyviausias savo sezono rungtynes sužaidė „Lakers“ gynėjas Avery Bradley, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Avery Bradley 24, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 9.

„Clippers“: Paulas George‘as 31 (6 atk. kam.), Kawhi Leonardas 27, Montrezlas Harellas 20 (8 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Lakers“ žais trečiadienį, prieš Bruklino „Nets“, o „Clippers“ taip pat trečiadienį susikaus su Oklando „Golden State Warriors“.

Bruklino "Nets" 110:107 Čikagos "Bulls"

Minesotos "Timberwolves" 107:120 Naujojo Orleano "Pelicans"